Stor Sineklik İmalatı

Stor sineklikler pvc ve ahşap pencerelere uygulanabilen özellikte imal edilmektedirler. En büytük özelliği toplandığı zaman tek bir kanalda toplanarak görüntü kirliliği ve yer kaybını sebep olmaz. Gaziantep'te imalatını yaptığımız stor sineklik ile plise sineklik aynı çalışma prensiplerine göre imal edilir, aynı mekanizmaya bağlıdır. Stor sineklik alüminyum profilin üst kısmına doğru toplanırken plise sineklik yan tarafa doğru toplanır. Toplandığı zaman yer kaplamaz ve uzun ömürlüdür, kolay yırtılmaz ve yanmaz. Stor Sinekliklerimiz fiberglas tülden imal edilir, çerçevesi alüminyum profilden oluşmaktadır.

Stor sineklikleri üç çeşit imal etmekteyiz.
1.Yatay stor sineklik
2. Dikey stor sineklik
3. Orta birleşim duble stor sineklik

Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği aluminyum U şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.

Gaziantep stor sineklik, imalatta kullandığı tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Pimapen pencere - kapı, demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama yapısındaki tüm binalarda, evinizi, ofisinizi, bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz.

Tags