Sineklik İmalatı

Sineklik sistemlerimiz pvc pencere sistemlerine uyumlu, hem pencerelere hem de kapılara uygulanabilmektedir. Ürünlerimiz, kanat olarak açılma ve gerektiğinde takılıp çıkarılabilmektedir.

Sineklikler menteşeli ya da sabit kullanım seçeneğine sahiptir ve kolay monte edilir. Yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilir. Düşey-dikey olarak hareket eden Stor Sineklik ise yer kayıplarını ortadan kaldırır ve her pencereye uygulanabilir.

Sürme modellerinin dış yüzünde yatay olarak hareket eden Sürme Sineklik, kapı ve pencerelerin açıldığı konuma göre ray içinde kaydırılarak, kullanımda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Sineklik sistemleri istenmeyen tüm sinek, böcek, arı, güve ve diğer her türlü haşerelere karşı korur. Sineklik sistemleri tel olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır. Sineklik sistemleri istenilen RAL renginde boyanabilen sistemlerdir. Sineklik sistemleri dikey stor sineklikyatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon-pileli) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilir. Sineklik sistemlerde ki katlanır sineklik sistemlerinin en önemli avantajı geniş kapı açıklıklarına uygulanabilmesidir.

Gaziantep Sineklik Servisi, garantili olarak sineklik modelleri imalatı ve tamirini yapmaktadır. Sineklik tamirlerinizi sorunsuz bir şekilde uzman elemanlarımızca çözüme kavuşturulur.

Kaliteli işçilik, iyi iletişim ve zamanında teslimat.

İmalatını yaptığımız sineklik çeşitleri
Menteşeli Sineklik Pencere
Pliseli Sineklik Pencere
Stor Sineklik Pencere
Pileli Sineklik Kapı
Menteşeli Sineklik Kapı
Pliseli Sineklik İki Kanatlı Duble

Gaziantep Sineklik olarak her model pencere sineklik imalatı, kapı sineklik imalatı yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik menteşesi tamirini uygun fiyat avantajı yapmaktayız. Gaziantep'te her ilçeye montaj ekibimiz servis vermektedir.

Tags