Kedi Sinekliği İmalatı

Pati dostlarına müjde! Artık Gaziantep ve ilçelerinde kedi sinekliği yapan donanımlı bir firma sizlere hizmet eiyor. Gaziantep'te kedi ve köpek besleyenlere özel alüminyum çelik alaşımlı galvaniz telden kedi sinekliği imal etmekteyiz.

İnsanlara en yakın hayvanlardan kedi ve köpekler vazgeçilmez dostlarımızdır.Bu merakları yaramazlar bazen dışıarı çıkmak isterler. Hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilirler. Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarının önüne geçmek için kedi sineklikleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Ayrıca kedilerin ve köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanılmaktır.

Firmamız kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemleri imal etmektedir. Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak da geçmektedir. Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar.

Gaziantep Kedi sineklikleri Gaziantepli hayvanseverlerin arzu ettiği şekilde imal edilmektedir. Kedi ve köpek besleyenler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik modellerimizdendir.

Tags