İçe Açılır Sineklik İmalatı

İçe Açılır Sineklik Sistemleri manuel şekilde elle kolaylıkla denetim edilir tarzda üretilmektedir. Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan imal etmekteyiz. Her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme niteliğine sahiptir.

İçe açılır sinekliklerimiz farklı renk alternatifleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok aşırı ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır. PVC, Ahşap, Alüminyum vb. her çeşitli doğramada rahatlıkla uygulanabilir. Kasa profili ve kanat profillerinden oluşur. Menteşe vasıtası ile içe ve dışa doğru açılabilir.

İçe açılır sineklik modelimizi değişik sebeplerden dolayı | panjur, ferforje, aluminyum küpeşte veya korkuluğun doğramaya sıfır denilecek kadar yaklaşıp,| başka herhangi bir sinekliğin uygulama şansı olamadığı durumlarda yaptırabilirsiniz. Pratikliği sebebiyle Gaziantepli hanımların en çok tercih ettiği sineklik modellerindendir. Gaziantep ve ilçelerinde kapı ve pencereler için içe açılım sineklik imalatı ve uygulamasını yapıyoruz.

Pimapen pencere - kapılar, demir doğrama aluminyum doğramalar ve ahşap doğramalarda kullanılır. Ortamdaki yaşama konforunuzu en üst düzeye çıkarır. Evinizi, ofisinizi kanatlılardan korur. Havalandırma esaslı,açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza imalat ve uygulama yapıyoruz.

Tags