Nurdağı Pimapen Tamiri

Nurdağı Pimapen Tamiri
Nurdağı Pimapen Tamir Servisi

Saha Ekibi: 0536 700 48 76

Nurdağı Pimapen Servisi ekibimiz tecrübeli elemanlarla problemlerinize parça garantili servis hizmeti vermektedir. Ev, yazlık veya ofisinizdeki pencere ve kapı sistemleri hava koşulları ve bakımsızlık yüzünden çeşitli arızalar çıkarabilirler. Her marka pvc kapı ve pencere sistemlerinin her yıl en az bir defa olmak üzere düzenli olarak bakımlarının yapılması şarttır.

Pencere ayarları, kapı kilit mekanizmalarının yağlanması, çift açılım pencerelerinizin karşılık ve cam ayarları, iç ve dış izolasyonlarının yenilenmesi ve tamiratı gibi işlemler bu bakım kapsamında yapılır ve uzun ömürlü kullanım sağlanmış olur. Bu sayede ileride yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı tedbir alıp konforlu bir kullanım sağlanır.

Çift açılımlı pimapen pencere sistemlerini montaj ve tamirinde bizi arayınız.

Nurdağı ilçesinde pimapen tamiri, panjur tamiri, usta ekibimizle kaliteli bir şekilde giderilmektedir. PVC Tamir Servisi pimapen, panjur, duşakabin, cam balkon ve cam kapı ile ilgili yaşadığınız her türlü problem için bizleri arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız garantili olarak sineklik imalatı yapmaktadır. Yazın sıcağında zararlıların sizleri rahatsız etmesini engelleyen sineklik modellerimiz kullanıma hazırdır.

İmalatını yaptığımız sineklik çeşitleri
Menteşeli Sineklik Pencere
Piliseli Sineklik Pencere
Stor Sineklik Pencere
Pileli Sineklik Kapı
Menteşeli Sineklik Kap
Pileli Sineklik İki Kanatlı Duble

Tags