İstanbul Fotoselli Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul Fotoselli Otomatik Kapı Tamiri

İstanbul Bahçelievler'de 10 yıldan fazla zamandan beri, fotoselli otomatik kapı tamir servisi veren firmamız AVM, işhanı, fabrika ve ofislerin arızalarını parça garantili gidermektedir.

Firmamız, fotoselli otomatik kapı tamiri sektöründe gerekli teknik donanıma sahip ustalara çalışmaktadır. İstanbulun tüm ilçelerine yerinde servis hizmeti veriyoruz. Otomatik cam kapı tamirinde yedek parça garantisiyle, işlemleri yapıyoruz.

Yanakayar otomatik kapı modelleri içinde en kullanışlı ve tercih edilen fotoselli kapı sistemleridir. Buna ilaveten ikinci olarak dairesel yana kayar modelleri kullanılmaktadır. Ayrıca teleskobik yana kayar, yarı hermetik, tam hermetik kapılar, manuel ve otomatik döner kapı sistemleri de işhanları ve avmler tarafından kullanılan modellerdir.

Yoğun giriş - çıkışların olduğu işhanı, avm, plaza gibi metropol kent binalarında fotoselli otomatik kapılar en çok tercih edenlerdir. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar , üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmelerde işin tasarrufu da sağlamaktadır. Otomatik fotoselli kayar kapı sistemleri giriş cephelerinde şeffaflığın getirdiği davetkarlığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Fotoselli kapı, radarlı kapı, otomatik kayar kapı, fotoselli kapı olarak da bilinir.Fotoselli kapı sistemlerinde en çok tercih edileni yana kayar modelidir. Yana kayar fotoselli kapı tercih edileni iki sabit iki hareketli kanat tipidir.

Otomatik fotoselli kapılar, her türlü genişlik ve yükseklikte, her projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahiptir. Yanakayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik kapı ve kepenk arızalarında uzman teknik elemanlarımızdan servis talep edebilirsiniz. 0534 312 5696 nolu telefonda Hadi Usta arıza kaydı oluşturarak size en kısa sürede teknik ekibi yönlendirecektir.

Whatsap Hattı