Pimapen Tamiri ve Montajı

Pvc doğramalar zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performanslarını göstermezler bunun en büyün nedenlerinden biri plastik doğramanın esnek bir malzeme olmasıdır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan pencere ve kapılar çalışmayacaktır. Pencerenizi her bozulduğunda değiştiremeyeceğiniz gerçeğini düşünürsek yıllık bakımlarla ömrünü çok daha uzatmış olacaksınız.

Gaziantep PVC Pencere Servisi, sertifikalı ekibi sizlere pimapen tamiri, pvc tamiri her marka pencere kapı tamiri hizmeti vererek camlarınızdaki sorunları çözer. Uzman ekiplerle çok kısa sürede geri dönüş yaparak camlarınızdaki bütün sıkıntılardan sizi kurtarır.

Söz verdiğimiz zamanda keşif ve iş teslimi yaparak diğer firmalarla aramızdaki farkı gün geçtikce daha fazla açıyoruz. Bize danışmadan usta çağırmayın.

Müşterilerinin memnun kalması prensibiyle hareket eden firmamız 20 yıllık tecrübeli ve uzman kadrosuyla, kaliteli malzeme donanımıyla sizlere hizmet vermektedir.

Gaziantep'te bütün ilçe ve semtlere servisimiz vardır. Servis elemanlarımız pimapen pencere tamircisi sertifikasına sahiptir. Gaziantep Pimapen Tamir Servisi

PVC Arızalarında genellikle yapılan tamiratlar
* Pencere ve Kapılarda kilit değişimi
* Kol değişimi
* Menteşe değişimi
* İspanyolet değişimi
* Kilit karşılıklarının değişimi (zamak)
* Mevcut pencere ve kapının ayarlarının yapılması
* İzolasyonunun yapılarak soğuk havanın ve yağmur suyunun içeriye girmesinin önlenmesi