Hatay Pimapen Tamiri

Hatay pimapen tamiri olarak uzman ekiplerimizle tamir servis hizmeti vermekteyiz. Hatay her türlü küpeşte, pimapen tamiri, cam balkon tamiri ve cam kapı tamiri arızalarında uzman ekibimiz ve kaliteli servis hizmetimizle yerinde müdahale etmekteyiz.

Pimapen pencere ve kapılarında en sık rastlanan problemler pencerenin kapanmaması, kapı kilitlerinin kitlenmemesi, su alması, soğuk hava alması, pimapen pencerelerin menteşe kırılmaları, Volkswagen sistemlerin ayar bozuklukları, gibi sıkıntılardır. Ecrin Yapı Sistemleri olarak hizmet alanımızda müşterilerimize uzun ömürlü kullanım garantisi ile kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Kullandığımız bir çok ürün gibi cam kapı ve cam balkon sistemlerinde periyodik bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Kullandığımız sistemlerin mekanizmalarının yağlanması, izolasyonlarının zamanı geldiğinde yeniden elden geçirilmesi, cam ve pencere ayarlarının tekrar yapılması ilerde oluşabilecek sorunları önleyerek rahat bir kullanım sağlar.

Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş çok özel bir firma olmaktan gurur duyarız.

Hatay pimapen tamir uzman ekibimiz sizlere her türlü arıza halinde hizmet vermek veya bilgilendirmek için bir telefon kadar yakındır.

Whatsap Hattı